JSDH, SDH, Technika a vybavení

Máme nový zásahový automobil

V neděli 14. srpna 2022 se u hasičské zbrojnice konalo slavnostní předání nového dopravního automobilu. Dopravní automobil Renault Master DA10-L1MS dodala firma MOTO­-TRUCK CZ s.r.o., byl financován z prostředků GŘ HZS částkou 450 000 Kč a Moravskoslezského kraje částkou 225 000 Kč, zbylou částku 1 303 350 Kč hradila obec Těškovice.

Slavnostní předání a posvěcení nového zásahového vozidla proběhlo v 15 hodin, kdy členové sboru s výjezdovou jednotkou nastoupili do dvojřadu před vozidlem. Na úvod proběhla modlitba a svěcení vozidla. Následně se ujal slova starosta obce a po krátkém proslovu slavnostně předal registrační značky veliteli jednotky a starostovi sboru. Samozřejmě, že starosta obce nezapomněl ani na křest vozidla šampaňským :-). Po předání automobilu bylo nachystané pohoštění pro všechny návštěvníky.

Děkujeme naší obci za nový dopravní automobil, který plně nahradil naší starou a dosluhující Avii.

Odkaz na článek: https://www.pozary.cz/clanek/264241-do-obce-teskovice-dodala-firma-moto-truck-novy-dopravni-automobil-renault-master-pro-dobrovolne-hasice/