PODPORA ZÁJMOVÉ ČINNOST A MATERIÁLNĚ TECHNICKÉ ZÁKLADNY

ÚČEL PROJEKTU:
Podpora zájmové činnosti v SDH Těškovice formu finančního příspěvku na dobrovolnou činnost – sportovní činnost, činnost s dětmi, materiálně technické vybavení spolku.

Cíl projektu – podpora zájmové činnosti dětí a mládeže v SDH Těškovice – organizace tradičního letního a zimního tábora v místní části Suchá zátoka – posílení materiální základny; podpora historie sboru – údržba a presentace historické stříkačky sboru STRATÍLEK – pravidelně presentované při všech soutěžích příležitostech v obci Těškovice i obcích okolních včetně ukázky útoku v historických krojích SDH s účastí na soutěžních přehlídkám v kraji a republice ; podpora presentace požárního sportu /žáci, děti, dorost, dospělí/ – soutěže obecního charakteru – tradiční Noční soutěž o pohár starosty SDH a starosty obce Těškovice; podpora seniorského požárního sportu – soutěže okresního Opavského kola soutěží seniorů.

FINANCOVÁNÍ PROJEKTU:
Projektem byly financován následující seznam majetku:

Diplomy, poháry, plakáty apd. – určení pro celoroční činnost a akce SDH Těškovice
Párty stan 3x6m – 4ks – účelové určení táborová základna a akce SDH Těškovice
Lavice a stoly – sety 17ks – účelové určení táborová základna a akce SDH Těškovice
Zahradní kuchyně s plynovým grilem /např.Avenberg TEXAS/ 1ks – účelové určení táborová základna a akce SDH Těškovice
Náhradní díly hasičská stříkačka STRATÍLEK
Reklamní služby – určení pro celoroční činnost

TERMÍN ZAHÁJENÍ PROJEKTU: 1. 1. 2020
TERMÍN UKONČENÍ PROJEKTU: 31. 12. 2020